Pestki moreli gorzkich, 200g, Pięć Przemian

Dodaj recenzję:
  • Producent: Pięć Przemian
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 11,30 zł 13,90 zł

Pestki moreli gorzkich, 200g, Pięć Przemian.

 

Pestki moreli zawdzięczają swój gorzki smak zawartej w nich witaminy B17, zwanej amigdaliną. Pestki pochodzą z upraw, na których nie stosuje się pestycydów, nawozów oraz innych środków chemicznych. Odmiana nie modyfikowana genetycznie! Jądra pestek moreli dostarczają wiele minerałów a szczególnie dużo magnezu.

Skład: 100% jądra pestek moreli gorzkiej.

WARTOŚĆ ODŻYWCZA 100g:
wartość energetyczna: 2604 kJ / 630 kcal kJ / kcal
tłuszcz: 54g
węglowodany: 13g 
białko: 19g
sól: 0.01g 

 

Sposób użycia:  zażywać 2-3 pestki moreli dziennie (zawiera kwas pruski pochodzenia naturalnego)

UWAGA!
Zawarty w pestkach moreli kwas cyjanowodorowy może prowadzić do zatruć. Zalecana przez Unię Europejską dzienna dopuszczalna ilość pestek moreli, które można spożyć bez nieprzyjemnych efektów ubocznych, wynosi dwie - trzy sztuki. Produkt należy przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

 

Waga: 200g.

 

Przechowywanie: Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

 

Ostrzeżenia: Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności.

 

 
Uwaga:
Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży. 

Uwaga:
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.